Pojďte si pokecat-Chat


Dočasně pozastavený blog!!!!!!!!!!!!!Nakrmte mi Potvůrky...Děkuju... :)                 
             

Listopad 2013

Halloween

24. listopadu 2013 v 18:02 Twins Kaulitzovi

Bill nemůže najít holku už 8 let

24. listopadu 2013 v 17:55 Infa....
Cože, člen slavné kapely Tokio Hotel, o kterého by se fanynky klidně popraly, a zůstává single? Proč? Důvody prozradil Bill Kaulitz v otevřeném rozhovoru pro Bravo.
Koho by napadlo, že zpěvák Bill Kaulitz, člen Tokio Hotel a porotce televizní soutěže Německo hledá superstar, který se nedávno pochlubil dlouhou hřívou, má problémy navazovat vztahy se ženami? Už je to tak. V Bravu prozradil, že už osm let je bez stálé přítelkyně.
"Samozřejmě bych chtěl, aby mi to vyšlo... Jenže mám problém důvěřovat lidem," svěřil se Bill v Bravu.
"Nevím, která mě má opravdu ráda, a pro kterou jsem zajímavý jenom proto, že jsem slavný. A možná vkládám do lásky příliš velká očekávání. Někdo s někým chodí prostě jen proto, že nechce být sám. To by mi nestačilo. Chci všechno nebo nic! Když se zamiluju, tak naprosto a navždy. A nechci se s žádnou dohadovat. Musíme si hned naprosto sednout," pokračoval zpěvák ve zpovědi.

Tom Kaulitz: Jsi moc náročnej, Bille!

Také vám přijde, že Bill chce bez tréninku rovnou zlatou medaili? Najít ideální partnerku, aniž by vůbec zkusil, zda se s nějakou dívkou dokáží vzájemně přizpůsobit? To samé říká bratrovi i kytarista Tom, který s dívkami nemá nejmenší problémy a "tu pravou" našel.
"Opravdu chci Billovi pomoct. Pořád mu tluču do hlavy, že má moc vysoké nároky," vysvětloval Tom.
Možná by Billovi opravdu pomohlo, kdyby se odstěhoval do Indie. Tam ho nikdo nezná a klidně by si mohl bez mindráků nabrnknout nějakou exotickou krásku (a že na území Indie žije spousta národů proslulých půvabnými ženami, od uhrančivých pouštních princezen Rajastánu až po himálajské květinky z národů Adivadů!), aniž by ji podezříval, že na něm vidí jen jeho slávu.
Zdroj: T-music.cz

Oh oh

21. listopadu 2013 v 19:56 TH Videa
Ooh oohh Tom ..:D Mmmm taky bych mu to řekla :D

Uuuchh

21. listopadu 2013 v 19:54 Twins Kaulitzovi

MTV

21. listopadu 2013 v 19:48 TH Videa
Takžee...Začínám tento dnešní den tímto menším rozhovorem. Pěkně se nám dovjčata změnili;)