Pojďte si pokecat-Chat


Dočasně pozastavený blog!!!!!!!!!!!!!Nakrmte mi Potvůrky...Děkuju... :)                 
             

Listopad 2011

Vousy má každý :D

26. listopadu 2011 v 12:51 Twins Kaulitzovi
Adam se pořád opičí po Billovi.Už mě štve!Hadry, účes a teď vousy...

Bruno Mars - It Will Rain [Official Music Video]

26. listopadu 2011 v 12:47 Videoklipy
Písnička pro dnešní den...

Foto č.1

26. listopadu 2011 v 12:44 TH a fanoušciFanynky skupiny Tokio Hotel demonstrovaly v Ostravě

11. listopadu 2011 v 17:23 Infa....
Desítky mladých fanynek německé chlapecké skupiny Tokio Hotel v sobotu odpoledne v centru Ostravy demonstrovaly za koncert svých idolů v České republice. Doufají, že si akce všimnou tuzemští pořadatelé koncertů nebo dokonce manažeři německých hvězdiček a splní jejich sen.
Fanynky německé skupiny Tokio Hotel, kterou proslavily spíše články v časopisech pro náctileté než hudba.
sobota 14. června 2008, 16:21 - OSTRAVA
Kapela vystupovala v České republice loni v dubnu, ale návštěvnost zdaleka nesplnila očekávání pořadatelů. Ti se proto do opětovného pořádání koncertu vůbec nehrnou. "Koncerty byly úžasné, ale konaly se hned za sebou v Praze a v Ostravě, takže se zájem tříštil. Kdyby uspořádali jedno vystoupení, hala by se určitě zaplnila," argumentuje 16letá Veronika Tumakovová z Ostravy-Michálkovic.
Na Masarykově náměstí se nejprve sešlo asi třicet dívek, postupně přicházely další. "Jsou tady holky z Ostravska, Novojičínska, Krnova, Brna, ještě čekáme na další z Opavska, bude nás asi padesát. Hodně dívek nestihlo přijet z koncertu Tokio Hotel v německém Dortmundu," počítá 15letá Violeta Siřišťová z Bartošovic na Novojičínsku. Chodí ještě na základní školu, ale od září nastoupí na policejní školu v Holešově.

Dívky marně psaly i kapele


I když se od pravověrných fanynek odlišuje tím, že nenosí typicky natupírovaný účes, právě ona je jednou z iniciátorek demonstrace, o kterém mají vědět i na ostravském magistrátu. "Hlásili jsme to. Už jsme tady ale potřetí a pořád nic," přiznává Siřišťová. Dodává, že dokonce psaly i skupině, jenže marně. "Píšou jim tisíce lidí z celého světa, takže se v tom množství ztratíme. Sázíme na média. Když o nás napíšete, snad se někdo ke koncertu odhodlá."
Pozicí mladíků z Tokio Hotel nemůže otřást naprosto nic. Například když se zeptáte, co si dívky počnou, až se skupina jako většina podobných seskupení rozpadne, okamžitě se ozve nesouhlasné pištění: "Néééé, Tokio Hotel se nikdy nerozpadne. Prostě nesmí."
Okolo procházející lidé brali netradiční demonstraci s nadhledem. Někdo se pobaveně usmíval, jiní obraceli oči v sloup. "Máme demokracii, takže si každý může demonstrovat za co chce. Nás by jistě hnali, kdybychom se kdysi chtěli takhle dožadovat třeba Beatles," vzpomínal 62letý Václav Kocián z Ostravy.

Bil na Carnevalu

3. listopadu 2011 v 15:22 Twins Kaulitzovi
Nepoznala bych ho....