Pojďte si pokecat-Chat


Dočasně pozastavený blog!!!!!!!!!!!!!Nakrmte mi Potvůrky...Děkuju... :)                 
             

interview

12. února 2011 v 19:31 |  Infa....
Gratulujeme k vašemu prvnímu dni zde. Vypadá to, že máte dnešek plný interview. Užijete si taky Japonska?
Bill: Samozřejmě! Hodně se tu bavím! Ale je pravda, že děláme celý den interview, myslel jsem, že by bylo pěkné jít ven více, ale jen ta skutečnost být tady v Japonsku nás dělá šťastnými! Ale myslím, že zítra půjdeme ven.

Je obrázek Japonska, který jste měli předtím zničen potom, co jste viděli Japonsko z první ruky?
Bill: Hahaha (směje se)! Je v pořádku! Slyšeli jsme, že v Japonsku jsou ulice opravdu velké a barevné, je to šílená země, ale nevěděli jsme, jak to doopravdy sedí. Ale když teď Japonsko vidíme, tak je tu hodně budov, je to opravdu krásná země! Rád bych zítra viděl z Japonska více!

Chápu. Podle všeho kapely jméno a nějaké texty jsou taky japonské.
Bill: Když jsme byli v Německu ve studiu, tak jsme si řekli "proč si nedat cíl a to cíl, který je daleko a těžké získat", takže jsme přemýšleli o Tokiu jako jménu kapely. A dnes jsme tady v Japonsku, rád bych poznal kulturu a muziku vlastníma očima.
Tom: Podle historie kapely, Tokio je pro nás důležité místo. Proto jsme opravdu vděční, že tu konečně jsme.

Chápu. I když Německo a Japonsko jsou od sebe dost daleko, fanoušci jsou schopni vás poznat přes Myspace a Facebook.
Tom: To je pravda, i když jsme typy, co používají jenom svůj e-mail, když jsme viděli oficiální Myspace a Facebook, tak jsme si uvědomili tu velkou škálu fanoušků. Samozřejmě, že číslo japonských fanoušků stoupá. Bylo by dobré získat ještě větší počet fanoušků během této doby.

Gratulujeme za vydání "Darkside of the Sun", japonské limitované edice. 16 písní z předchozích alb jako Humanoid, Scream a Humanoid City Live, no to je dost písní. Byli písně vybrané členy?
Tom: Ano! Vybrali jsme je!
Bill: Tohle je speciální limitovaná edice pro Japonsko. Vydali jsme naše alba v mnoha zemích, vydání alba pro Japonsko je zatím poslední, takže jsme mysleli, že do toho dáme naši nejlepší práci. Všechny singly vydané doteď jsou tam, takže jste schopni si poslechnout doteď naši historii. Předpokládám, že tohle je další Best Of album.

2 alba ze kterých se skládá tohle nejlepší album, Scream a Humanoid, jaká jsou témata na tyhle alba?
Bill: Nejdříve, Scream je naše debutové album, něco co jsme nahráli pořádně ve studiích. Stejně jako název, představuje naše emoce, které máme, jak zoufale chceme křičet "my jsme tady!!!" a hlasitě, je to velmi energetické album. Humanoid na druhou stranu je naprosto jiný, jsme ve studiu více zkušení.
Tom: Jsme tam taky jako co-producenti!
Bill: Přesně! Více jsme si zvykli na práci ve studiu, Humanoid je kreativní práce. Když potkáme možnost poznat jiné lidi kolem světa, tak máme jiné inspirace, takže se to obrátilo ve více futuristické, skoro jako sci-fi film.

Chápu. Tokio Hotel melodie je velmi chytlavá a zvuk je dost dynamický, vypadá to, že se vyvíjí a má více a více dramatičnosti.
Bill: 4 členi mají v kapele velmi jiný vkus na muziku, nemáme jednu skupinu, kterou máme rádi, takže jsme inspirováni mnoha kapelami, ze kterých vzniká Tokio Hotel zvuk. Od doby co jsme byli malý, kapela měla nespočet živých vystoupení, a proto jsme schopni spolu takhle spolupracovat.

Interpreti, kteří vás například inspirovali jsou prý Aerosmith a Guns'n'roses.
Bill: Aerosmith je rocková legenda, kterou mám opravdu rád. Není tu mnoho kapel, které jsou v těchto dnech tak velké, nebo ano?
Tom: Yeah. Sólo zpěvačky, hip hopové kapely, rappeři a další, kteří vydávají alba, nicméně tohle nevypadá na rockové kapely. Mít jeden hit a potom zmizet z průmyslu, takových kapel je tu dost. Proto respektujeme kapely jako Aerosmith a Guns'n'Roses.

Chápu. Když dáme stranou Tokio Hotel zvuk, vizuální image a kreativitu, máte tu nějaké kapely, ke kterým se můžete připsat?
Bill: Myslím, že Black Eyed Peas jsou skvělý, pojetí jejich alb, živá vystoupení a videoklipy jsou opravdu dobré. Producent a skladatel, Will.I.Am je velmi cool! A 30STM taky! Jejich nejnovější video Hurricanes je skvělé! Jsou velmi kreativní kapela, která dává pozor i malým detailum!
Tom: Ale kapela číslo jedna je stále Tokio Hotel!

Ano, 30STM vypadají, že mají nějakou podobnost s Tokio Hotel, co se týče zákulisí.
Bill: Ano! 30STM jsou briliantní, co se kvality týče! Jared jako zpěvák je skvělý! Obě kapely jsou perfektní. Potkali jsme je několikrát během předávání cen.
Tom: Jared je opravdu milý chlap.

Tokio Hotel získali mnoho hudebních cen a užívají si právě úspěch, řekněte nám prosím vaše cíle.
Bill: Naším cílem je mít světové turné! Ten aktuální pocit získávání si světového obchodu, tak jsem přemýšlel o světovém turné.
Tom: Získali jsme asi 90 cen, to všechno díky našim fanouškům, kteří dělají to nejlepší, že pro nás hlasují, nicméně ještě nemáme Grammy cenu!
Bill: Yeah, vypadá to, že fanoušci ale i zveřejňují komentáře na internetové stránky během období Grammy cen.
Tom: Ale my jsme v té době nevydali žádné album.
Bill: Ano, je škoda že jsme minuli Grammy! Budeme na ně mířit příště!

Zdroj:kaulitz-twins-4ever.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama